Bahçeleriniz için gereken tüm ürünler %25 indirimle TurkiyeBahceMarket.com Adresinde Hemde Kapıya Teslim

Alt Kategoriler


Çuvallı 4'lü Karışım Bahçe Toprağı

Çuvallı 4'lü Karışım Bahçe Toprağı

* Minimum Satış Adedi 20 Çuvaldır.* İstanbul içi Kendi araçlarimiz ile teslimat yapmaktayiz.* Kapıda Ödeme: 20 Çuvala Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz. Ürün ÖzellikleriEbat   : 1 Çuval 40 Litre - 15 - 20 KG İçerik : %50 Toprak - %25 Dere Mili - %20 Torf - %5 GübreSebze bahçeleriniz , Saksı çiçekleri ve Çim alanlar için en ideal karışımdır.Ürün Detayları* 14 Gün içinde İade ve İptal Garantisi* Satın aldığınız ürünler için toprak serim hizmeti ile sizin yerinize en ideal biçimde bahçelerinize toprağı seriyoruz...

10,00TL

Bahce Bakım Hizmeti

Bahce Bakım Hizmeti

Ürünle ilgili bilgi almak için : 0532 348 15 25Bu fiyat 0 - 3 Saat Aralığında çalışma süresi içindir.Uzman bahçıvan ve peyzaj mimarı eşliğinde 2 kişi ile bakım yapılır.Sürekli Periyodik bakım için teklif alınız.Sadece İstanbul için geçerlidir.Hizmete dahil ÜrünlerÇimlerin biçilmesiBudamaBitkinin ihtiyacına göre gübrelenmesiBahçedeki hastalıklara göre uygun ilaçlanmasıSert zemin temizliği..

140,00TL

Hazır Rulo Çim

Hazır Rulo Çim

Ürün ÖzellikleriFiyat : 1m2 FiyatıdırCinsi : Festuca 4lü karışımTür: Rulo ÇimUygulama : Uygulama fiyata dahil değildir. Çim serimi için teklif alınız.Nakliye : İstanbul içi 200 - 450 TL dır. Fiyata dahil değildir.Bölge : Sadece İstanbul içi Gönderim ve Çim serim hizmeti vermekteyiz.1 Günde Yemyeşil Bahçeye KavuşunRulo çim alana gelmeden önce zemin hazırlığının yapılması gereklidir.Zemin hazırlığı toprak tesviye hizmetide vermekteyiz.Çim Serim Aşamaları1- Alanın Çapalanıp Temizlenmesi2- Seviye Düşük ise Toprak Takviyesi Yapılması3- Toprak Tesviye İşlemleri ( Silindirle Sıkıştırma )4- Rulo Çim Serimi..

16,00TL

Çim Tohumu 3lü Mix Gölge Alan

Çim Tohumu 3lü Mix Gölge Alan

Karışım Oranı 10 KG Fiyatıdır.%75 Lolium Perenne %20 Festuca Arundinacea %5 Poa Pratensis Gölge Alanlar için En İyi ve Sık Dokulu Çim Tohumudur.Bitki Detayları * 14 Gün içinde İade ve İptal Garantisi * Fiyatlar Birebir Aynı Ürün için Geçerlidir. * %100 Hasarsız Teslimat Garanti * Ömür Boyu Bitki Bakım Destek Hizmet * İrtibat Numaralarımız için Tıklayın * Ürünleri Nasıl Paketliyoruz ? Göz Atın..

350,00TL

4'lü Karışım Çim Tohumu

4'lü Karışım Çim Tohumu

Ürün Özellikleri:  • 10 KG Fiyatıdır.• 4 farklı çim tohumunun karışımından oluşur. • Bakımı az yapılan bahçelerde, yüksek yaya trafiğine maruz kalan alanlara uygun bir karışımdır. • Karışım, yüksek yaz sıcağına, tuzluluğa, çiğnenmeye dayanıklıdır. • Dolgun bir çim örtüsü oluşturur. • Geniş alanlarda performansı yüksektir, az bakım ister. • Karışım İçeriği: %25 Festuca Arundinacea "bonsai 2000",  %20 Festuca Arundinacea "rendition",  %35 Lolium perenne "protege",  %20 Festuca rubra rubra  "gondolin"  tohumları bulunur.Bitki Detayları * 14 Gün içinde İade ve İptal Garantisi * Fiyatlar Birebir Aynı Ürün için Geçerlidir. * %100 Hasarsız Teslimat Garanti * Ömür Boyu Bitki Bakım Destek Hizmet * İrtibat Numaralarımız için Tıklayın * Ürünleri Nasıl Paketliyoruz ? Göz Atın..

350,00TL

İngiliz Çimi

İngiliz Çimi

Ürün Özellikleriİngiliz çimi, çim alanlarının yapımında en çok kullanılan türlerden birisidir. Yaprakları yeşil, tüysüz, alt yüzü parlak koyu yeşil, üst yüzü hafif mat ve belirgin omurgalı, sürgün içerisinde katlanmış şekildedir. Yaprak sapı yassı, bazen ovaldir.Bitki Detayları * 14 Gün içinde İade ve İptal Garantisi * Fiyatlar Birebir Aynı Ürün için Geçerlidir. * %100 Hasarsız Teslimat Garanti * Ömür Boyu Bitki Bakım Destek Hizmet * İrtibat Numaralarımız için Tıklayın * Ürünleri Nasıl Paketliyoruz ? Göz Atın..

70,00TL

Gölge Alan Çim Tohumu  1KG

Gölge Alan Çim Tohumu 1KG

Ürün Özellikleri Gölge alanlarda yüksek mukavemet gösteren çim karışımıAğırlık: 1 kgAlan : 40m2Bitki Detayları * 14 Gün içinde İade ve İptal Garantisi * Fiyatlar Birebir Aynı Ürün için Geçerlidir. * %100 Hasarsız Teslimat Garanti * Ömür Boyu Bitki Bakım Destek Hizmet * İrtibat Numaralarımız için Tıklayın * Ürünleri Nasıl Paketliyoruz ? Göz Atın..

80,00TL

Çim Gübresi Premium

Çim Gübresi Premium

Ürün ÖzellikleriAğırlığı : 10 KGAlan : 500 m2Çim Gübresi dengeli içeriğiyle çimlerin gelişimi için gerekli olan 3 kimyasal elementi sağlar. Çimlerinizi daha sık ve koyu renkli olmasını sağlar. Bitki Detayları * 14 Gün içinde İade ve İptal Garantisi * Fiyatlar Birebir Aynı Ürün için Geçerlidir. * %100 Hasarsız Teslimat Garanti * Ömür Boyu Bitki Bakım Destek Hizmet * İrtibat Numaralarımız için Tıklayın * Ürünleri Nasıl Paketliyoruz ? Göz Atın..

160,00TL

Koyun Gübresi 10 LT

Koyun Gübresi 10 LT

Ürün ÖzellikleriEbat : 10 Litre İçerik : Yanmış elenmiş koyun gübresiİstanbul içi kendi araçlarımız ile teslimat yapılmaktadır.Ürün Detayları* 14 Gün içinde İade ve İptal Garantisi* Satın aldığınız ürünler için toprak serim hizmeti ile sizin yerinize en ideal biçimde bahçelerinize toprağı seriyoruz...

13,00TL

Bahçe Çapalama Hizmeti

Bahçe Çapalama Hizmeti

Ürün ÖzellikleriFiyat : 50m2 Alan için toprak çapalama fiyatıdır. Örneğin alanınız 100m2 ise 2 adet almanız gerekmektedir.Uygulama: Toprak alan için satın alınan miktarda toprağın çapalaması yapılır. Alandaki engelleyici unsurlar önceden kaldırılmalıdır.Bölge: Bu Hizmet Sadece İstanbul bölgesi içindir.Ürünle ilgili bilgi almak için : 0532 348 15 25..

250,00TL

Kurak Çorak Alan Çimi Vilmorin

Kurak Çorak Alan Çimi Vilmorin

Ürün ÖzellikleriPaket : 1KGMalzeme : TohumÜrün Açıklaması 1 kg çim tohumları ile kaplayabileceği alan 40 metrekaredir. Bu karışımın, sıcağa ve kurağa toleransı çok fazladır. İçeriği itina ile seçilerek çok sıcak iklimlerde ve fazla sulanmayan arazilerde dahi yeşil kalabilir. Aşınma direnci maksimum seviyede olan bu çim her türlü toprağa rahatça adaptasyon sağlayabilmektedir..

75,00TL

Genta Gölge Alan Çim Tohumu

Genta Gölge Alan Çim Tohumu

Ürün ÖzellikleriPaket : 1 KG Alan : 25-40m2 Gölge alanlarda yüksek mukavemet gösteren çim karışımıBitki Detayları * 14 Gün içinde İade ve İptal Garantisi * Fiyatlar Birebir Aynı Ürün için Geçerlidir. * %100 Hasarsız Teslimat Garanti * Ömür Boyu Bitki Bakım Destek Hizmet * İrtibat Numaralarımız için Tıklayın * Ürünleri Nasıl Paketliyoruz ? Göz Atın..

60,00TL

Genta Ege ve Akdeniz Özel Çim Tohumu

Genta Ege ve Akdeniz Özel Çim Tohumu

Ürün AçıklamasıÜrün KG : 1KGSıcağa ve kuraklığa dayanıklı çim tohumu karışımı. İçerikleri özenle seçilerek çok sıcak iklimlerde ve sıklıkla sulanmayan topraklarda bile yeşil kalabilen bir çim tohumu karışımıdır. Aşınma direnci çok yüksek olan bu çim her cins toprağa iyi adapte olur ve sınırlı sulama koşulları için uygundur...

50,00TL

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)
Top