Çim Tohumları %25 İndirimle TurkiyeBahceMarket.com Adresinde Kapıya Teslim


Çim Tohumu 3lü Mix Gölge Alan

Çim Tohumu 3lü Mix Gölge Alan

Karışım Oranı 10 KG Fiyatıdır.%75 Lolium Perenne %20 Festuca Arundinacea %5 Poa Pratensis Gölge Alanlar için En İyi ve Sık Dokulu Çim Tohumudur.Bitki Detayları * 14 Gün içinde İade ve İptal Garantisi * Fiyatlar Birebir Aynı Ürün için Geçerlidir. * %100 Hasarsız Teslimat Garanti * Ömür Boyu Bitki Bakım Destek Hizmet * İrtibat Numaralarımız için Tıklayın * Ürünleri Nasıl Paketliyoruz ? Göz Atın..

350,00TL

4'lü Karışım Çim Tohumu

4'lü Karışım Çim Tohumu

Ürün Özellikleri:  • 10 KG Fiyatıdır.• 4 farklı çim tohumunun karışımından oluşur. • Bakımı az yapılan bahçelerde, yüksek yaya trafiğine maruz kalan alanlara uygun bir karışımdır. • Karışım, yüksek yaz sıcağına, tuzluluğa, çiğnenmeye dayanıklıdır. • Dolgun bir çim örtüsü oluşturur. • Geniş alanlarda performansı yüksektir, az bakım ister. • Karışım İçeriği: %25 Festuca Arundinacea "bonsai 2000",  %20 Festuca Arundinacea "rendition",  %35 Lolium perenne "protege",  %20 Festuca rubra rubra  "gondolin"  tohumları bulunur.Bitki Detayları * 14 Gün içinde İade ve İptal Garantisi * Fiyatlar Birebir Aynı Ürün için Geçerlidir. * %100 Hasarsız Teslimat Garanti * Ömür Boyu Bitki Bakım Destek Hizmet * İrtibat Numaralarımız için Tıklayın * Ürünleri Nasıl Paketliyoruz ? Göz Atın..

350,00TL

İngiliz Çimi

İngiliz Çimi

Ürün Özellikleriİngiliz çimi, çim alanlarının yapımında en çok kullanılan türlerden birisidir. Yaprakları yeşil, tüysüz, alt yüzü parlak koyu yeşil, üst yüzü hafif mat ve belirgin omurgalı, sürgün içerisinde katlanmış şekildedir. Yaprak sapı yassı, bazen ovaldir.Bitki Detayları * 14 Gün içinde İade ve İptal Garantisi * Fiyatlar Birebir Aynı Ürün için Geçerlidir. * %100 Hasarsız Teslimat Garanti * Ömür Boyu Bitki Bakım Destek Hizmet * İrtibat Numaralarımız için Tıklayın * Ürünleri Nasıl Paketliyoruz ? Göz Atın..

70,00TL

Kurak Çorak Alan Çimi Vilmorin

Kurak Çorak Alan Çimi Vilmorin

Ürün ÖzellikleriPaket : 1KGMalzeme : TohumÜrün Açıklaması 1 kg çim tohumları ile kaplayabileceği alan 40 metrekaredir. Bu karışımın, sıcağa ve kurağa toleransı çok fazladır. İçeriği itina ile seçilerek çok sıcak iklimlerde ve fazla sulanmayan arazilerde dahi yeşil kalabilir. Aşınma direnci maksimum seviyede olan bu çim her türlü toprağa rahatça adaptasyon sağlayabilmektedir..

75,00TL

Genta Gölge Alan Çim Tohumu

Genta Gölge Alan Çim Tohumu

Ürün ÖzellikleriPaket : 1 KG Alan : 25-40m2 Gölge alanlarda yüksek mukavemet gösteren çim karışımıBitki Detayları * 14 Gün içinde İade ve İptal Garantisi * Fiyatlar Birebir Aynı Ürün için Geçerlidir. * %100 Hasarsız Teslimat Garanti * Ömür Boyu Bitki Bakım Destek Hizmet * İrtibat Numaralarımız için Tıklayın * Ürünleri Nasıl Paketliyoruz ? Göz Atın..

60,00TL

Genta Ege ve Akdeniz Özel Çim Tohumu

Genta Ege ve Akdeniz Özel Çim Tohumu

Ürün AçıklamasıÜrün KG : 1KGSıcağa ve kuraklığa dayanıklı çim tohumu karışımı. İçerikleri özenle seçilerek çok sıcak iklimlerde ve sıklıkla sulanmayan topraklarda bile yeşil kalabilen bir çim tohumu karışımıdır. Aşınma direnci çok yüksek olan bu çim her cins toprağa iyi adapte olur ve sınırlı sulama koşulları için uygundur...

50,00TL

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Top